Rozpis zápasů - Muži “B“ III. třída sk. A

Fotbalová asociace České republiky Moravskoslezský krajský fotbalový svaz Fotbal Starý Jičín


Sezóna 2023/2024

Sledujte aktuality na webu - termíny se mohou změnit.

M Den Domácí Výsledek Hosté
D Ne 20.08. 10:00 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“ 3 : 0 TJ Trojanovice Bystré Trojanovice Bystré
V So 26.08. 16:30 SK Velké Albrechtice Velké Albrechtice 4 : 5 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“
D Ne 03.09. 10:00 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“ 5 : 0 TJ Sokol Zbyslavice Zbyslavice
V Ne 10.09. 16:00 TJ Petřvald na Moravě "B" Petřvald "B" 3 : 2 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“
D Ne 17.09. 10:00 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“ 4 : 1 TJ Sokol Hostašovice Hostašovice
D Ne 24.09. 10:00 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“ 5 : 3 SK Straník Straník
V Ne 01.10. 15:00 TJ Niva Hladké Životice Hladké Životice 3 : 1 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“
D Ne 08.10. 10:00 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“ 2 : 1 Sokol Bordovice Bordovice
V So 14.10. 15:00 TJ Sokol Vražné Vražné 3 : 1 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“
D Ne 22.10. 10:00 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“ 7 : 1 FK Bartošovice Bartošovice
V Ne 29.10. 14:30 TJ Sokol Ženklava Ženklava 1 : 5 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“
D Ne 31.03. 10:00 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“ 4 : 1 TJ Sokol Ženklava Ženklava
V So 06.04. 15:30 TJ Trojanovice Bystré Trojanovice Bystré 1 : 2 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“
D Ne 14.04. 10:00 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“ 1 : 2 SK Velké Albrechtice Velké Albrechtice
V Ne 21.04. 16:00 TJ Sokol Zbyslavice Zbyslavice 5 : 1 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“
D Ne 28.04. 10:00 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“ 3 : 4 TJ Petřvald na Moravě "B" Petřvald "B"
V Ne 05.05. 16:30 TJ Sokol Hostašovice Hostašovice 2 : 3 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“
V Ne 12.05. 17:00 SK Straník Straník 7 : 2 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“
D Ne 19.05. 16:00 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“ 1 : 4 TJ Niva Hladké Životice Hladké Životice
V So 25.05. 17:00 Sokol Bordovice Bordovice - : - FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“
D Ne 02.06. 10:00 FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“ - : - TJ Sokol Vražné Vražné
V Ne 09.06. 17:00 FK Bartošovice Bartošovice - : - FK Starý Jičín “B“ Starý Jičín “B“
Vice v archivu
MEMORIÁL MILANA ŠROMA
MEMORIÁL MILANA ŠROMA

Tabulka

Klub Body
1. Hladké Životice  TJ Niva Hladké Životice
43
2. Bordovice  Sokol Bordovice
40
3. Velké Albrechtice  SK Velké Albrechtice
40
4. Trojanovice Bystré  TJ Trojanovice Bystré
31
5. Starý Jičín “B“  FK Starý Jičín “B“
31
6. Zbyslavice  TJ Sokol Zbyslavice
31
7. Straník  SK Straník
25
8. Ženklava  TJ Sokol Ženklava
25
9. Vražné  TJ Sokol Vražné
22
10. Petřvald "B"  TJ Petřvald na Moravě "B"
18
11. Bartošovice  FK Bartošovice
18
12. Hostašovice  TJ Sokol Hostašovice
18

Partneři/Sponzoři

Děkujeme všem partnerům a sponzorům za podporu.

Činnost mládeže v FK Starý Jičín z.s. je spolufinancována ze státního rozpočtu České republiky pomocí dotací poskytnutých od MŠMT.