Starý Jičín vs Stará Bělá

31.10.2023   |   492

29.10. hrál Starý Jičín proti Staré Bělé. Starojičané využili domácího prostředí a hráli aktivní fotbal. V 16. minutě vytěžil Martin Hrubý gól z krásné akce. Stará Bělá se však nenechala zaskočit a také si dokázala vypracovat šance, které však nedokázala přetavit v gól. Ve 44. minutě dostal Martin Hubeňák přihrávku do vápna a byl faulován. Marek Hrubý proměnil penaltu s přehledem. Do druhého poločasu vstoupili oba týmy s cílem získat tři body. V 54. minutě kopala Stará Bělá roh a hlavou uklidil míč do brány Alexis Akritidis. Starý Jičín ale neponechal nic náhodě a dvougólový náskok si vzal zpět. V 61. minutě vystřelil Daniel Hatlapatka a gólman hostů si střelu srazil do brány. Na konečných 3:2 pro domací snížil po zmatku v šestnáctce střelou kolem brankáře hostující Ivoš Cimmer. Starý Jičín už tento výsledek ubránil.