Starý Jičín vs Píšť

17.10.2023   |   1372

V neděli 15. 10. přijel na Starý Jičín nepříjemný soupeř z Píště. Prvních 30 minut se hrála vyrovnaná partie, přestože hosté měli navrch. V 39. minutě se střetnuli hráči obou týmů v šestnáctce domácího týmu a rozhodčí ukázal na penaltový puntík. Jakub Mac penaltu proměnil a hosté šli do vedení. Z následující akce dala Slavia Píšť další gól a do šaten se šlo za stavu 0:2. Do druhého poločasu vstoupily oba týmy aktivně a mohli jsme vidět hru na obě strany. Po mnoha šancích obou týmů skórovali v 72. minutě hosté. Trefil se Martin Šec. O 4 minuty později zatloukl hřebík do rakve svým volejem Jakub Mac ze Slavie Píšť. Starý Jičín už jen v 80. minutě snížil na 4:1. Patičkou uklidil míč do brány Filip Bartoň. článek o zápase