Martin "Hugo" Hubeňák řádil

23.10.2023   |   486

Martin "Hugo" Hubeňák se trefil 4 krát za víkend. Už na pátečním tréninku bylo jasné, že má střeleckou formu, a proto si ho trenéři A týmu vzali na lavičku na sobotní zápas ve Velkých Heralticích. V 73. minutě se dostal na hřiště. Hugo i přes nepříznivý vývoj utkání dokázal vstřelit v 85. minutě gól. Tento gól však nebyl uznánu, kvůli vymyšlenému ofsajdu. V 90. minutě skóroval podruhé, tentokrát už to rozhodčí musel uznat, protože to byl gól z rohového kopu. Martin měl pořád ještě hlad a tak šel odehrát i nedělní zápas za B tým. Ve 48. minutě střílel z šestnáctky, levou nohou uklidil míč k tyči a skóroval na 4:1. Svou druhou trefu zaznamenal v 71. minutě hlavou.