Foto - vítězové okresního přeboru dorostu 2016/2017 - FK Starý Jičín...

Průběh utkání jak jej zaznamenal Novojičínský deník...

Rozpisy zápasů - podzim 2017

Na webu jsou k dispozici rozpisy pro podzim 2017...

05.08.2017

Muži - rozpis zápasů - jaro 2017

Rozpis utkání na jaro 2017. Kateřinice, Kozlovice, Ostravice, Fryčovice, Jistebník, Tichá, Mořkov, Fulnek, Spálov, Kopřivnice, Odry, Vlčovice, Jeseník nad Odrou...

15.02.2017

Dobročiný kalendář AFC Veřovice

Nákupem podpoříte dobrou věc...

07.11.2016

Turnaj o pohár starosty obce 2016

Turnaj o pohár starosty obce hraný 26.6.2016 - malá kopaná (5+1 hráčů), umístění...

26.06.2016

Muži doma podlehli Libhošti 1:2

V dohrávaném utkání podlehli muži velmi dobře hrajícímu soupeři z Libhošťě 1:2 po poločase 0:0. Jedinou branku SJ vstřelil Zdeněk Barvenčík.

23.04.2015

První jarní výhru v Odrách zařídil V. Pořický

V prvním jarním utkání zvítězili muži na půdě sedmých Oder 0:1 po poločase 0:0. Gól uařídil V.Pořický po jehož střele si domácí srazli míč do branky.