Foto z halového turnaje na Horní Bečvě , 7.2.2015...

Mistrovské oslavy vítězství I.B Třídy skupiny D 2013/2014

Foto z oslav vítězství I.B Třídy skupiny D, 2013/2014...

30.11.2014

Derby vyznělo lépe pro domácí, zvítězili nad Jeseníkem 3:1

Již tradiční derby s Jeseníkem opět nabídlo výborný fotbal na obou stranách a po velice divokém začátku a stavu 1:1 po poločase se nakonec...

12.10.2014

O víkendu týmy stoprocentní

Muži porazili v domácím utkání silné Odry 3:0 po velice dobré první půli, kdy se 2x prosadil Miloš Vahalík a jednou Roman Škrla. Dorostenci porazili ...

01.09.2014

O víkendu proběhl již 8. ročník memoriálu Milana Šroma

O víkendu proběhl již 8.ročník memoriálu Milana Šroma. Podrobnosti o turnaji a výsledky naleznete na odkazu memoriálu nebo níže.

01.09.2014

Příprava mužů na novou sezónu

Muži sehraji přípravný zápas s TJ Juřinka v neděli 3.8.2014...

31.07.2014

Muži porazili Kopřivnici a opět vyhráli I.B třídu

Muži nepřipustili žádné spekulace a porazili doma Kopřivnici 3:0 a mohly tak propuknout mohutné oslavy z vítězství v I.B třídě.Branky SJ: Bartoň, Folberger,Barvenčík.

17.06.2014

Muži porazili i Suchdol a pokračují na vítězné vlně

Po výhře ve Vlčovicích naplnili muži papírové předpoklady a porazili Suchdol 4:0. Branky SJ: Kelnar J. 2x.,Barvenčík, Šrom M. Dorost utrpěl debakl 0:7 s Veřovicemi, žáci prohráli vysokým rozdílem doma se Studénkou.

22.04.2014

Muži ve Vlčovicích nadělovali a domácí se nestačili divit

Střelecká starojická mašina dobyla Vlčovice a odváží si tak zaslouženě další body. Branky SJ: Hanzelka J.,Barvenčík, Vahalík P.,Jurajda J.,Šrom, Barvenčík.

14.04.2014

I první domácí utkání muži zvládli porazili Tichou 3:0

Po výhře v Hukvaldech si muži poradili i s Tichou a po výhře 3:0 i nadále vévodí tabulce I.B.třídy Branky SJ: Škrla 2x, Vahalík P.