Lískovec - Starý Jičín 0:2, utkání mužů

20.08.2019   |   1599

Lískovec - Starý Jičín 0:2 (0:0)

Hodnocení zápasu

Ve druhém kole jsme zavítali na půdu nováčka z Lískovce. První poločas jsme soupeře přehrávali a pustili jsme jej do jedíné větší šance, zato my jsme si golovek vypracovali hned několik, bohužel jsme je opět nedokázali proměnit a tak se šlo do šaten za stavu 0:0.

Druhý poločas nás soupeř začal trochu přehrávat a začal si vytvářet i šance, naštěstí pro nás žádnou nedokázal využít a tak jsme to nakonec byli my kdo vstřelil první branku...po centru do 16ky se prosadil Jan Kelnar. zápas se trochu uklidnil a po skrumáži na půlce hříště kde se balon štastně odrazil do samostatného úniku Michalu Podešvovi, jsme vsítili druhý gol, který nám dal potřebný klid... zápas se pak už prakticky dohrával na půlce hřiště a po konečněm hvizdu sudího jsme se mohli radovat z vítězství a připisujeme si tak další 3 body do tabulky.