Starý Jičín - Tichá 1:0 (0:0), utkání mužů

Strnadel - Jurajda, Bajer, Šrom, Podešva - Maňák (76' Janovský D.), Petr,Seidler (46' Hatlapatka), Bartoň - Folberger (81' Holeňa), Hanzelka (68' Škrla)
Gól:
67min. Podešva

Hodnocení trenéra Radka Kremla

V utkání s Tichou jsme se výkonnostně dopředu moc neposunuli. Získali jsme sice tři body ale hra opět nebyla dobrá. Víme co v hráčích je, a tohle nebyl ani jejich průměrný výkon. Utkání mělo celkově slabou úroveň. Za stavu 0:0 zneškodnil jedinou velkou šanci hostů z přímého kopu brankář Strnadel. Nám se podařilo vstřelit branku v 67 minutě, když střelu Hatlapatky dorazil do branky Podešva.

Změny v kádru během zimní přestávky: od nás do Libhoště odešel Patrik Pham, jinak žádné změny pro jarní část sezony.