Starý Jičín - Pustějov 2:3 (2:3), utkání mužů

Hatlapatka - Jurajda, Bajer, Šrom, Janovský P. (63' Janovský D.) - Maňák, Bartoň (46' Petr), Hanzelka, Polášek (52' Podešva) - Škrla (63' Holeňa), Folberger
Góly:
20 min. Bajer
27 min. Folberger

Hodnocení trenéra Radka Kremla

Hráči z Pustějova na dali lekci z produktivity. Pokaždé když byli v prvním poločase u naši branky,tak nám dali gól. Tak jak jsme rychle prohrávali, tak rychle jsme dokázali srovnat na 2:2. Za pá minut jsme už znova prohrávali. Za 30 minut padlo 5 gólů, takže diváci si museli přijít na své. Za zbytek utkání se nám už nepodařilo dát vyrovnávací branku.

Hráči se snažili, dobře kombinovali, měli chuť, jezdili po zadku, takže jim nemáme co vytknout. Byl to prostě zápas kdy i přes dobrou hru ten další gól nepřidáte a hráči Pustějova si odvezli tři body.